Czas na podsumowanie długiego weekendu na Warsaw Animals Days 🙂
Strefa WinDog usytuowana w hali D, z dala od zgiełku i tłumów była dobrym pomysłem, wynikającym z doświadczenia i intuicji.
Zadbaliśmy o to, by nasze psy szkoleniowe jak również psy uczestników „Help Handling” nie były narażone na dodatkowe stresy. Mimo niedogodności technicznych udało nam się zrealizować cały zaplanowany program.
Jesteśmy bardzo zadowoleni [dumni],. Publiczność oraz uczestnicy zajęć dopisali 🙂
W tym całym przedsięwzięciu bardzo ważne były towarzszące nam psy specjalnie dobrane pod kątem programu:
Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) Wł. Joanna Groszek-Szymańska Asiaczek Fci
Wendy (WHEN Asiaczek FCI) Wł. Klaudia Gembicka
Tobi (WINNE THE PUFF RESURUSS) Wł. Joanna Karasiewicz
Grece (GREECE Artagasamazis) Wł. Joanna Karasiewicz
Lava (Lintanorie LIQUID FIRE) Wł. Urszula Charytonik, które pokazały swój profesjonalizm, obycie wystawowe, obycie z dziećmi i niezwykle zrównoważone charaktery – generalnie spisały się na Medal. Ale żeby tak było musiały mieć stworzone odpowiednie warunki. Był czas pracy i święty czas odpoczynku, mimo próśb i nalegań ze strony oczekujących na pokazy dzieci. Odgłos chrapania z klatek potwierdzał dobre samopoczucie naszych podopiecznych 🙂
WinDog zadbał również o opiekę weterynaryjną, lek wet Joanna Kołodziejska-Lesisz czuwała cały czas nad powierzonymi nam psiakami oraz psami biorącymi udział w zajęciach – okazało się, że pod tym względem byliśmy wyjątkiem na targach 🙂 .
Największe podziękowania za zaufanie i wypożyczenie psów do zajęć dla Urszula Charytonik, Joanna Groszek-Szymańska Asiaczek Fci, Joanna Karasiewicz oraz Klaudii Gembickiej.
Były z nami również dzieci – absolwentki oraz uczestnicy kursu „Młody Prezenter z klasą!”.
Młoda Gwardia dała radę i dzielnie prezentowała swoje umiejętności podczas pokazów Młodego Prezentera, ośmielając odwiedzające Targi dzieci do aktywności na ringu…
Dziękujemy Oliwia Kamieńska – za duże zaangażowanie podczas zajęć z dziećmi i pokazów MP , Jula, Kamil a także Rodzicom za obecność i wsparcie.