• Oliwia

  Kurs Młodego Prezentera w Windog to przyjemna nauka i poznawanie tajników sztuki właściwego prezentowania psa. To przemyślane i profesjonalnie prowadzone zajęcia w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Angelika Żabicka i Karolina Dąbrowska chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki nim mam odwagę podjąć wyzwanie i ogromną chęć do dalszej pracy i zdobywania doświadczenia na ringu. Polecam wszystkim młodym miłośnikom wystaw- tym nieśmiałym również.

 • Małgorzata 

  W mojej opinii podejście Angeliki i Karoliny do swojej pracy określić można poprzez pasję i profesjonalizm.

  Pasja – już przy pierwszym kontakcie widzi się, że ich praca to kontynuacja sympatii do zwierząt.

  Profesjonalizm natomiast to odzwierciedlenie zdobytego doświadczenia – bezbłędnie dopasowują narzędzia i pielęgnację do bieżącego stanu okrywy włosowej, jak również do wymagań stawianych przez wzorzec rasy, doradzają sposoby na odbudowę kondycji sierści, potrafią też umiejętnie zakamuflować ewentualnie istniejące odstępstwa od sylwetki „idealnej”.

  Pielęgnacja prowadzona jest z uwzględnieniem usposobienia psa – mojego temperamentnego walijczyka traktują łagodnie ale stanowczo i aby go nadmiernie nie stresować lub jeśli aktualny poziom jego cierpliwości tego wymaga, pracują pojedynczo lub w zespole, aby podczas zabiegu zwierzaka zrelaksować lub odwrócić uwagę od chwilowego dyskomfortu przy trymowaniu, strzyżeniu czy kąpieli. Dzięki współpracy z Angeliką i Karoliną znacząco poprawił się stan jego sierści, zastosowane sugestie żywieniowe wpłynęły na pozytywną korektę sylwetki, przez co ogólna prezencja psa jest teraz bardzo wysoko oceniana przez sędziów kynologicznych.

  Ale chyba najlepszą rekomendacją dla mnie jest scena, gdy mój zwierzak piszczy na ich widok z radości.

 • Joanna

  Polecam!!! Dziewczyny super. Spotkałyśmy się na SOS handling. Świetna relacja z psami. Cenne porady i wsparcie. Bardzo dziękujemy za pomoc i wskazówki!

 • Agnieszka

  Bardzo dziekuje za wskazowki jakie dostalam na spotkaniu SOS Handling Warszawa – CACIK Kielce 2X Best Puppy. Swietna robota WinDog Team!

 • Piotr

  Pełen profesjonalizm, super podejście

 • Paulina 

  Profesjonalne grooming i podejście do psów. Polecam!

 • Klaudia

  Już na pierwszych zajęciach, które odbyliśmy w ramach SOS handling widać było ogromne zaangażowanie dziewczyn i chęć dzielenia się z innymi wieloletnie zdobywaną wiedzą. Widać indywidualne podejść do każdego psa i właściciela. Super;)

 • Agnieszka 

  W imieniu swoim oraz trymowanego niesfornego Airedale Terriera TURBO polecamy gorąco WinDog. Obie Panie opiekują się nim jak własnym dzieckiem podczas całodziennych pobytów groomerskich! TURBO sam do nich biegnie i nie chce wychodzić 🙂))) Poważnie, to jeździmy do Pań aż 100 km, bo nie ufamy nikomu innemu w zakresie trymowania naszej Turbiny. Dziewczyny – tak trzymać 🙂))))

 • Jakub

  Polecam moich nauczycieli handlingu 🙂 Na każdym spotkaniu uczymy się czegoś nowego

 • Inga

  Ekipę WinDog znam z zajęć SOS Handlingu, dziewczyny mają mnóstwo pozytywnej energii, świetny kontakt zarówno z psami jak i ich właścicielami. Profesjonalne, uśmiechnięte i życzliwe, bardzo sobie cenię ich rady i fachowość.

 • Anna

  Przesympatyczne Panie z WinDog mieliśmy okazję poznać na warszawskim spotkaniu SOS Handling. Dotychczas traktowaliśmy te spotkania przede wszystkim jako miejsce socjalizacji naszych szczeniaków lub juniorów. Tym razem było jednak inaczej 🙂 Nie jesteśmy wystawowymi nowicjuszami (zawodowcami też nie 😉 ), a pomimo tego „wynieśliśmy” ze spotkania mnóstwo ciekawych informacji i spostrzeżeń. Serdecznie dziękujemy za wszystkie uwagi i wskazówki! I do zobaczenia 🙂 Cezary, z konta żony…jak zwykle zresztą 😉

 • Oskar 

  Gorąco polecam ekipę WinDog. Wspaniałe podejście do psów, pracy z nimi oraz umiejętność dostosowania wiedzy do poszczególnego osobnika. Mojego malca zaczarowały po chwili.
  Jeszcze raz gorąco polecam.
  A ja już się szykuję na szkolenie z hendlingu. 🙂

 • Aneta 

  Bardzo polecam. Szczeniaki pierwszy raz na treningu sos handling zadowolone, super podejście do psów. Tylko pozytywne metody! Dzięki jeszcze raz 🙂

 • Joanna

  Polecam!!! Dziewczyny super. Spotkałyśmy się na SOS handling. Świetna relacja z psami. Cenne porady i wsparcie. Bardzo dziękujemy za pomoc i wskazówki!

 • Katarzyna

  Spotkałyśmy się na warsztatach SOS handling. Było bardzo miło i profesjonalnie. Potem uczylyśmy się indywidualnie. Bardzo polecam! Andżelika i Karolina są bardzo pomocne, widać, że mają ogromne doświadczenie i bardzo przyjacielskie podejście do psiaka. Po 3 spotkaniach nasze Beardeciątko o niesfornym temperamencie zaczyna robić postępy na ringu treningowym 🙂 oczywiście wraz ze swoją 10 letnią „małą panią”. Dziękuję Wam Win Dziewczyny za wszystkie wskazówki, porady itp 🙂 i polecam się 🙂 mam nadzieję, że wkrótce nasz mopik okaże się najpiękniejszym psem wystawy 🙂 <3
  Oczywiście gorąco polecam!!!!

 • Anna

  Miałyśmy przyjemność kilkukrotnie uczestniczyć w zajęciach handlingowych prowadzonych przez WinDog. Serdecznie polecamy razem z naszą niesforną Buldożką – zajęcia odbywają sie w przyjemnej atmosferze, a dziewczyny mają doskonały kontakt z psem – Mela je uwielbia. Dziękujemy! 🙂

 • Magda

  Dziewczyny z WinDog znamy z SOS Handlingu Warszawa, na którym ostatnio kilka razy dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu handlingu. Za każdym razem są uśmiechnięte i chętnie służą radami, które przekładają się na sukcesy w ringu 🙂

 • SOS HANDLING

  Załoga WinDoga regularnie wspiera nas swoją wiedzą i doświadczeniem na warsztatach grupy SOS Handling Warszawa. Robią to z wielkim profesjonalizmem i uśmiechem na twarzy i to pro bono, co w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadkie.
  Polecam z całego serca! <3 🙂

 • Małgorzata 

  Razem z zespołem WinDog’a mój welsh wybrał się w bieżącym roku na Klubową Wystawę Terierów oraz Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Opolu. Jego główną opiekunką była Karolina, która potrafiła zatroszczyć się nie tylko dobre psie samopoczucie podczas podróży, ale również zaprezentować go w trakcie wystaw w taki sposób, że odebrałam go od niej bogatszego o dwa złote medale za zwycięstwa w klasie, w której został zgłoszony.

 • Katarzyna 

  Dziewczyny jesteście boskie! Jak zwykle po wizycie u Was, Moli wygląda i pachnie ślicznie…ale jednak najważniejsza dla mnie jest cudowna atmosfera jaka u Was panuje i fakt, że trymowanie odbywa się bezstresowo dla Moli…Dziękujemy!:)

 • Beata 

  Gorąco polecam – Flame pierwszy raz jest porządnie wyczesana i nie gubi kłaków, a myślę, że do najspokojniejszych klientek nie należała, bo nie jest z tych spokojnych i cierpliwych, kiedy ktoś jej majstruje przy ogonie 😉 – dziewczyny dały radę, a najlepsze, że na koniec w ogóle nie chciała opuścić salonu bo przecież „ciotki miziają i dają ciasteczka”.

 • Joanna

  Super profesjonalne podejście do psów. Karolina to mistrzyni w „obsłudze” niesfornych klientów. Oba moje psy bardzo zadowolone, a teraz jeszcze piękne i pachnące.

 • Krystian

  Super salon, pies z którym byłem przeszedł kolosalną przemianę z bezdomnego kłębka kłaków w cudo którego nie powstydził by się żaden hodowca! 🙂 dodatkowo pies który teoretycznie powinien zagryźć na sam widok szczotki przez prawie cały proces przemiany był spokojny, dzięki Karolina

 • Agata 

  W imieniu Fundacji Dr Lucy i jej podopiecznego Marleya bardzo dziękujemy za uratowanie futerka strasznie skołtunionego kolaczka

 • Ewelina

  Wspaniałe podejście do psów, świetnie wykonana praca. Polecam, nawet dla tych którzy nie przepadają za szczotkami i dotykiem człowieka. Wszystko wykonane z zachowaniem komfortu psa.

 • Izabela

  Jestem bardzo zadowolona 😊. Karolina świetnie sobie poradziła z moim 40to kilowym „maluchem”, który niespecjalnie lubi się kąpać😉. Pełen profesjonalizm i super podejście do psiaka. Za 2 tygodnie przychodzimy z drugim skarbem 😊. Macie w nas nowych klientów 🖒.
  Szczerze polecam 😊

 • Jagna

  Kelt, pan bardzo starszy, bo już ponad jedenastoletni owczarek belgijski, miesiąc temu był u Karoliny po raz pierwszy (i u groomera po raz pierwszy w życiu też!) i bardzo sobie chwalił tę wizytę <3 Zero stresu, trochę nudy i efekt cudowny. Kelt odmłodniał przynajmniej o 5 lat. Dzięki, Karolina 😀

 • Hanna

  Dziękuję Karolina za piękne przygotowanie psa do wystawy 🙂 CACIB wzięty!

 • Weronika

  Jak na razie ja i moje psy jesteśmy bardzo zadowoleni. Regularnie zaczęliśmy korzystać z bieżni, Karolina nic mi nie narzuca przy pracy z psem/przyzwyczajaniu go do bieżni. Kiedy pojawił się problem z pracą na szelkach dołączonych do bieżni nie było problemu aby zmienić je na swoje, na których pies jest nauczony podobnej pracy. Miła atmosfera, psy dobrze się czują, nie są zamykane w klatkach/transporterach podczas pracy drugiego psa.
  Polecam bardzo prace na bieżni z pupilami, zwłaszcza zimą kiedy trudniej utrzymać kondycje psów 😉

 • Agnieszka 

  Najlepszy groomer w mieście. Pani Karolina zna się na rzeczy i ma ogromną wiedzę. Do tego jest przesympatyczna 🙂 Od razu zauważyła błędy, jakie robił poprzedni groomer. Różnica po wyjściu z salonu kolosalna. Piesek czysty, pachnący, miły w dotyku jak nigdy i najważniejsze mega zadowolony. W planach jest odbudowa włosa mojego westa. Czekamy z niecierpliwością na rezultaty choć już widać różnicę. Pani Karolina pokazała mi wiele rzeczy, na które muszę zwrócić uwagę, doradziła także w sprawie żywienia psa. Gorąco polecam! 

 • Magda

  Super podejście do psów, profesjonalnie, bezstresowo dla psa i z pełnym zadowoleniem właściciela � Polecam! My na pewno wrócimy!

 • Natalia

  Polecam gorąco ! Wiedza co robią, DOGADUJA SIE Z PSAMI, sa wspaniale ! <3 Kochaja swoja prace oraz swoich klientów 😉 Oby wiecej takich jak wy ! Kocham, polecam, padam z zachwytu

  pies wijacy sie przy czesaniu i nich spi… WOW !
  i ja dowiedzialam sie co i jak przy okazji 😉

 • Marta

  Bardzo polecam. Dziewczyny mają super podejście do psów i poradziły sobie z kłębkiem energii, którym jest Morela 😀 Wyszła z salonu czyściutka, pachnąca i co najważniejsze zadowolona 🙂